سایر محصولات

دیگر محصولات شرکت باریج اسانس را میتوانید اینجا مشاهده نمایید، برای مشاهده اطلاعات کامل در مورد هر محصول روی تصویر آن کلیک نمایید.

تقویت مو و ابرو


مصرف موضعي اسانس رزماري گردش خون را بهبود مي بخشد، وجود همین مواد موثره در فرآورده تقویت مو و ابرو باریج  سبب ، بهبود گردش خون محيطي و تغذيه بهتر فوليکول مو مي شوند. فراد دارای ریزش مو، معمولاً آنتی اکسیدان های کمتری در ناحیه پوست سر خود دارند. ویتامینE  بواسطه دارا بودن اثرات آنتی اکسیدانی عاملی در برطرف کردن این نقیصه خواهد بود. ویتامین E  استخراج شده از فندق در فرآورده تقویت مو و ابروی باریج، از آنتی اکسیدانهای قوی محسوب شده و قادراست تعداد تارهای مو را در افراد دارای ریزش مو افزایش دهد.

ادامه ...

 هیلفیکس باریج


کرم هیل فیکس باریج با فرمولي ويژه و داشتن مواد موثره گياهاني چون کالاندولا، ژرانیوم و آلوئه وراواجد تمام ترکیبات لازم براي پیشگیری، درمان خشکی، التهاب و عفونت احتمالی در ترک­های پوستی و بطور خاص،  ترک­ پاشنه پا می باشد. از دیگر مزایای کرم هیل فیکس باریج داشتن مواد کراتولیتیک طبیعی است که در درمان پینه بسیار موثر است.
در تهیه کرم هیل فیکس باریج،  از روغن کنجد، غنی از ویتامین های A،DوE استفاده شده است. که وجودشان برای سلامت پوست ضروری است. علاوه بر این در فرمولاسیون این کرم، از پیش ساز ویتامین B5 استفاده شده که کمک شایانی به ترمیم زخم و آسیب های پوستی می کند.

ادامه...


 

لیبیمکس باریج


میل جنسی هرگز از بین نمی رود و تا پایان عمر چه در زنان و چه در مردان می توان آن را نگهداشت.کاهش میل جنسی در زنان و مردادن به دو دسته عمده علل جسمی و علل روانی  برمی گردد. که از بین آنها مهمترینشان عبارتند از:
کم خونی ، چاقی،  بیماریهای عمومی و مزمن نظیر دیابت، افسردگی، استرس و اضطراب،دوران پس از زایمان،طی بارداری و یا شیردهی و نیز بعد از مصرف برخی داروها از قبیل آرام بخش ها،ضد افسردگی ها،کاهنده فشار خون و ضد حاملگی.با توجه به اثرات ناخوشایند اختلال عملکرد جنسی روی فعالیت بیماران، کپسول نرم لیبیمکس باریج با داشتن مواد موثره گل سرخ و ژرانیوم  نقش مهمی در درمان کاهش میل جنسی دارد.

ادامه ...

 پروستا باریج


یکی از بزرگ ترین معضلاتی که با افزایش سن،  مردان با آن مواجه  می شوند بزرگی خوشخیم پروستات است. نقش آندروژن‌ها (هورمون های مردانه) در بروز  بیماری‌هایی مانند بزرگی خوش خیم پروستات و طاسی اندروژنیک مردان اثبات شده است.
کپسول نرم پروستا باریج  با مهار اختلالات هورمونی نه تنها نقش موثری در بهبود عملکرد ادراری ناشی از بزرگی خوشخیم پروستات دارد بلکه بعنوان بهترین روش طبیعی درمان طاسی اندروژنیک (ریزش مو تیپ مردانه) و نیز بهبود اختلالات ادراری در بیماریهایی مثل شب ادراری و مثانه بیش فعال شناخته شده است و در تمامی گروه های درمانی قابل استفاده است.

 کپسول نرم دپروهرب


افسردگي از شايعترين اختلالات روانپزشکي است که مي تواند موجب افت عملکرد فرد در زمينه هاي مختلف شخصي و اجتماعي و عدم احساس لذت و ايجاد فشار عاطفي گردد.
دپروهرب باریج  با داشتن اجزاء موثر  گیاه   ژرانیوم برای  بهبود  علایم افسردگی فرموله شده است و با توجه به تاثیر سریع  و موثر دپروهرب باریج استفاده از آن در درمان افسردگی توصیه می شود.

ادامه ...

 

 امگا 3 باریج


این روزها بیشتر از هر زمان دیگری صحبت از اُمگا -3 می‌شود، اما ممکن است برخی از خانواده‌ها هنوز نسبت به اهمیت تأمین اُمگا -3  اطلاعات کافی نداشته باشند.امگا 3 یکی از اسیدهای چرب ضروری است. این اسیدهای چرب را به این دلیل ضروری نامیده‌اند که اولاً برای ادامه حیات بدن کاملاً ضروری است و ثانیاً چون توسط بدن انسان قابل تولید نیست، حتماً باید از طریق رژیم غذایی ومکمل‌ها تأمین شوند. تاکنون فرآورده های دریایی منبع اصلی تامین اسیدهای چرب اُمگا -3 بوده اند که درصد بالایی از فلزات سنگین به خصوص جیوه موجود در فراورده های تهیه شده از آنها موجب ایجاد عوارض گوناگون در مصرف کننده خواهد شد.

ادامه ...

گلوکوهرب باریج


از حدود 26 گونه گياهي مورد استفاده در درمان ديابت، گردو، علف‌شور، زيتون و گزنه قوياً توصيه شده‌اند لذا در فرمول گلوکوهرب باریج از عصاره اين گياهان استفاده شده است. ايمني مصرف عصاره اين گياهان بواسطه استفاده طولاني مدت آنها در قرون متمادی مشهود است.
فرمولاسیون ویژه با 3 اثر درمانی از مزایای خاص این محصول می باشد. گلوکوهرب باریج علاوه بر اثرات كاهش‌دهنده قند خون، هم زمان باعث کنترل  فشار خون و چربي خون نیز  می شود.
 مقدار توصيه شده درمانی گلوکوهرب باریج ، روزي 3 بار هر بار يك قرص مي‌باشد.

ادامه ...