دنتی کید باریج

 ژل ۱۰۰% گیاهی دنتی کید باریج بدون هیچگونه عارضه جانبی و با طعمی مطلوب، همراه با ویتامین های موثر در بهبود التهاب، محافظت و تقویت لثه

رویش دندان های شیری یک روند رشد و تکامل طبیعی است که از حدود  ۴ – ۸  ماهگی آغاز و تقریباً ۲ سال بعد پایان می یابد و یکی از شایعترین علل نگرانی والدین در سالهای اولیه تولد کودک است.

خارج شدن دندان از استخوان فک و لثه موجب درد فراوانی می شود. علائم و نشانه های رویش دندان شیری به خوبی شناخته نشده است و شامل طیف وسیعی از علائم غیر اختصاصی مانند التهاب و دردناک بودن لثه (۹۵٫۹%)،  سرازیر شدن آب دهان، سرفه، تب، اسهال و در نهایت از دست دادن اشتها و اختلال خواب می باشد. شرکت داروسازی باریج اسانس بر آن شد تا ژل ۱۰۰% گیاهی دنتی کید باریج را بدون هیچگونه عارضه جانبی و با طعمی مطلوب، از عصاره گیاهانی چون بابونه و مریم گلی همراه با ویتامین های موثر در بهبود التهاب لثه، فرموله و عرضه نماید.

ژل دنتی کید باریج علاوه بر بهبود درد، نقش موثری در محافظت از لثه و تقویت آن دارد. همچنین پروویتامین B5 جهت نفوذ به لثه متورم و بهبود و التیام آن در فرمول بکار رفته است تا کودک بتواند دوران رویش دندانهای شیری را با کمترین درد و احساس ناراحتی پشت سر بگذارد.

بدین منظور هنگام رویش دندانهای شیری، روزی ۳ تا ۴ بار، هر بار مقدار کمی از ژل را بر روی نوک انگشت قرار داده و بر روی لثه تحریک شده کودک ماساژ دهید و در کوتاه ترین زمان، منتظر اثر بخشی ژل دنتی کید باریج باشید.